LOGO WARSZTATÓW


Aktualności

O nas

Pracownie

Stowarzyszenie

Galeria

Archiwum

KontaktHipoterapia w Narożnikach

Dnia 9 lipca 2007 r. uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" wraz z opiekunami oraz kierownikiem Panem mgr Ryszardem Mickiem wyruszyli na wyprawę rodem z dzikiego zachodu do Ośrodka Jazdy Konnej "Bandos Ranch" w Radgoszczy - Narożnikach. Sprzyjająca w tym dniu aura pozwoliła na zorganizowanie uczestnikom WTZ plenerowych zajęć we wiosce indiańskiej wśród pięknych koni z tamtejszej stadniny.

Każdy z uczestników miał okazję skorzystać z jazdy konnej, a tym samym z jednej z metod terapeutycznych - hipoterapii. Pracownia gospodarstwa domowego skorzystała z paleniska w namiocie Tipi, przygotowała posiłek niczym kucharze indiańskiego plemienia. Pan Wójt Gminy Radgoszcz Marek Lupa, zaprosił uczestników nad zalew i zafundował im ogromną frajdę w postaci jazdy motorówkami po zalewie w Narożnikach w towarzystwie ratowników WOPR.

Wrażenia i ogromne korzyści terapeutyczne podczas kontaktu z naturą udzieliły się każdemu z uczestników WTZ, którzy mogli w tym słonecznym dniu uczestniczyć w tej wycieczce.

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom oraz pracownikom Ośrodka Jazdy Konnej "Bandos Ranch" za miłą obsługę, pomoc w organizacji zajęć oraz życzliwość okazaną uczestnikom WTZ.

Panu Wójtowi Gminy Radgoszcz dziękujemy za wzbogacenie wyprawy jazdą motorówkami.

Zobacz Zdjęcia


Strona w trakcie budowy
©WTZ Dąbrowa Tarnowska